🎸 Benefietconcert voor Stichting Melanoom – Maak Een Verschil Met Muziek!
📅 Datum: Vrijdag 27 maart 2026
🕘 Deuren open: 21.00 uur
🎶 Start: 21.30 uur
🎟 Entree aan de deur: € 22,50
📍 Locatie: Lange Spruit 84, 2291 LC, Wateringen

Na het geweldige succes van vorig jaar, zijn we terug met een nog grotere en betere editie! Sluit je aan bij ons voor een avond vol muziek, enthousiasme en een krachtig doel: het steunen van Stichting Melanoom.
Wat kun je verwachten?
We openen de avond met The Dame! De band neemt je mee op een muzikale reis met hun krachtige en sfeervolle progressieve rock. Sensueel, stijlvol en met een rauw randje – hun live optreden is een ervaring die je bij zal blijven!
Daarna neemt Rockformation het over, een dynamische zeskoppige coverband uit Den Haag die je gegarandeerd in beweging brengt. Van onvergetelijke popklassiekers tot de beste nederpoptoppers – dit is het feest dat je niet wilt missen!
💙 Waarom is jouw aanwezigheid belangrijk?
Elke euro van de kaartverkoop gaat rechtstreeks naar Stichting Melanoom. Dit doel raakt ons allemaal, omdat meerdere bandleden deze ziekte van dichtbij hebben meegemaakt. Jouw steun helpt ons broodnodig onderzoek mogelijk te maken en biedt hoop aan velen.
Dit is jouw kans om niet alleen te genieten van fantastische muziek, maar ook om een echte impact te maken. Samen creëren we een onvergetelijke en betekenisvolle avond!
Voor meer informatie over Stichting Melanoom, bezoek stichtingmelanoom.nl.
Kom, beleef het, en maak een verschil! We kijken ernaar uit je daar te zien!
Wil je ons (nog meer) steunen? Doneer dan via:
https://bunq.me/StichtingMelanoom




